MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 5406318
nr 540 6318
Fåtöljer
Ett par, 40-tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 8 september 2008
kl 16:55:26
150 kr
200 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr